Navigácia

Obsah

Mestská knižnica Ruda Morica v Stupave

knižnica

 

    Mestská knižnica Ruda Morica je verejnou knižnicou v zriaďovateľskej pôsobnosti Mestského kultúrneho a informačného centra Stupava. Knižnica vykonáva funkciu mestskej knižnice, buduje a sprístupňuje univerzálny knižničný a informačný fond so zreteľom na kultúrne hodnoty a informačné potreby pre obyvateľov  mesta Stupava a jeho návštevníkov. Knižnica organizuje kultúrne a vzdelávacie podujatia, prednášky, súťaže a výstavy pre všetky vekové skupiny obyvateľov mesta Stupava.

 Základné služby knižnice: absenčné a prezenčné výpožičky beletrie a náučnej literatúry pre deti aj dospelých. Študovňa, kaviareň s terasou, letná čitáreň. 

   Interiér knižnice je kompletne vybavený novým nábytkom, počítačovou a projekčnou technikou. Čitatelia majú k dispozícii samoobslužný skener a priestory pre štúdium. Súčasťou knižnice je aj Informačné centrum pre Dolné Záhorie a kaviareň so záhradou, v ktorej bude počas sezóny otvorená letná čitáreň.  Knižnica je pre čitateľov otvorená aj počas sobotňajšieho predpoludnia. KONTAKT

Mestská knižnica Ruda Moricalogo

Hlavná ulica č. 90/A, 900 31 Stupava
Tel.:      02 / 6593 4818
Mobil:  0905 624 803
e-mail: kniznica@mkic.sk
web:     www.mkic.sk
FB:       www.facebook.com/MKICStupava

Vedúci knižnice: Mgr. František Brunner
e-mail: frantisek.brunner@mkic.sk
Tel.: 0911 107 116

Knihovníčka: Beáta Tomkovičová
e-mail: beata.tomkovicova@mkic.sk
Tel.: 02 / 6593 4818

Knihovníčka: Mgr. Michaela Víchová
e-mail: michaela.vichova@mkic.sk
Tel.: 02 / 6593 4818