Domov
Dnes je 23.08.2017. Stránka načítaná o 08:11. Meniny má Filip. Tlačiť Domov en de

Úvod

Podujatia

:: Možnosť zakúpenia suvenírov s novým logom mesta Stupava

SUVENÍRY S NOVÝM LOGOM MESTA STUPAVA
Darčekové hrnčeky, perá, pohľadnice, tašky a iné suveníry s novým logom mesta Stupava si môžete zakúpiť v kancelárii ekonomického oddelenia MKIC na Mestskom úrade v Stupave, 1. poschodie.

 

V priebehu letných školských prázdnin bude Mestská knižnica Ruda Morica počas dvoch posledných júlových týždňov pre čitateľov zatvorená. Mierne skrátené budú aj otváracie hodiny, v júli a v auguste bude počas sobôt knižnica zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.


 

:: STUPAVSKÉ SRDCE – JESENNÁ BURZA

Ďalšia charitatívna burza pod záštitou značky Stupavské srdce sa bude konať v sobotu 26. 8. 2017 od 8.00 do 12.00 vo výstavnej sále kultúrneho domu. Keď máte doma nepotrebné, ale zachovalé jesenné a zimné oblečenie a obuv (detské aj pre dospelých), bytový textil (uteráky, osušky, posteľnú bielizeň), školské potreby, prineste ich od 21. 8. do 25. 8. medzi 16.00 až 17.00 hod. do výstavnej sály kultúrneho domu. Prosím, nenoste plyšáky, hračky, riady, košele, kostýmy, obleky, staršie a poškodené veci. Ďakujeme všetkým štedrým Stupavčanom, ktorí majú srdce na pravom mieste a myslia aj na iných.

:: Pozvánka do letného kina

Letné kino v záhrade Mestskej knižnice Ruda Morica na Hlavnej ul. č. 90/A bude premietať filmy počas celého augusta každý štvrtok a nedeľu o 20.30 hodine. Vstup pre divákov je voľný. Filmovú ponuku nájdete na priloženom letáku.

Aktuálne


 

 

Prenájom priestorov - Plagát

Cezhraničné informačné centrum