Domov
Dnes je 20.10.2017. Stránka načítaná o 19:37. Meniny má Vendelín. Tlačiť Domov en de

Úvod

Podujatia

:: Možnosť zakúpenia suvenírov s novým logom mesta Stupava

SUVENÍRY S NOVÝM LOGOM MESTA STUPAVA
Darčekové hrnčeky, perá, pohľadnice, tašky a iné suveníry s novým logom mesta Stupava si môžete zakúpiť v kancelárii ekonomického oddelenia MKIC na Mestskom úrade v Stupave, 1. poschodie.

:: POZVÁNKA NA TEKVICOVÉ DNI

Kapustu strieda obľúbená plodová zelenina nášho kraja - tekvica. Agroservis Stupava pripravil pre vás Tekvicové dni s pekným programom pre celú rodinu.

 

:: DEŇ OTVORENÝCH ATELIÉROV – VYCHUTNAJTE SI DIELA UMELCOV NÁŠHO KRAJA

Počas jedného dňa, v sobotu 21. 10. 2017 od 10.00 do 21.00 hod., sa otvoria dvere súkromných a verejných ateliérov výtvarníkov Bratislavského kraja. Poskytnú tak návštevníkom možnosť vychutnať si atmosféru priestorov, kde vznikajú jedinečné diela. Každý ateliér bude vyznačený stojanom s fotografiou práce výtvarníka, logom, číslom a menom. Do tejto
akcie sa zapoja aj tri stupavské umelkyne - Agnes Vavrinová, Vlasta Hubková a Barbora Kočišová. Prijmite ich pozvanie a nahliadnite do magického sveta tvorivosti, kde to dýcha krásou a inšpiráciami.

V nedeľu 29. októbra 2017 o 18.00 hodine odohrá Slava Daubnerová v stupavskom Komornom divadle (kultúrny dom) predstavenie Solo lamentoso. Neskutočný príbeh podľa skutočnej udalosti, ktorá sa pred časom objavila v médiách. Spievajúci dom v Štúrove, z ktorého sa roky ozývala hlučná operná hudba, inšpiroval režisérku Slávu Daubnerovú k vytvoreniu divadelnej hry nominovanej na dve ocenenia DOSKY 2016.
Solo lamentoso je nezvyčajným príbehom ženy, ktorá sa zabarikádovala vo svojom dome a terorizovala obyvateľov Košútovej ulice v Štúrove krutým spôsobom. Neuveriteľných 14 rokov od šiestej hodiny ráno do desiatej hodiny večer púšťala dokola jednu a tú istú opernú áriu tenoristu Placida Dominga.
Vstupenku v cene 2 eurá si môžu diváci zakúpiť pred predstavením v pokladni Komorného divadla.
Teaser: https://vimeo.com/219384399
FB: https://www.facebook.com/SlavaDaubnerova 

:: Jesenný cyklus o komunikácií

Pozývame vás vo štvrtok 26. októbra 2017 o 18.00 hod. do Mestskej knižnice Ruda Morica
Hlavnej 90/A, v Stupave na jesenné pokracovanie oblúbeného cyklu prednášok s diskusiou.
Do témy nás vovedie špeciálna peda gogicka a psychoterapeutka Mgr. Lubica Kordošová
a zodpovie otázky ohladne efektívnej komunikácie.

 

Aktuálne


 

 

Prenájom priestorov - Plagát

Cezhraničné informačné centrum